بهینه سازی دستگاه لیزر ریچ اسنیپت ها

ا طلاعات دارای ربط و حساس درخصوص تارنما خویش را در مشت موتورهای کاوشگر قرار دهید .

ریچ اسنیپت ها کدهای نشانه گذاری شدۀ کوچکی برای صفحه های شما می باشند که به عنوان دستگاه لیزر متن در پایین عنوان پیوند در نتایج موتورهای کاوشگر ظواهر می‌شوند . آنها دقیقا ظاهری مشابه زیر خواهند داشت :

وقتی که گوگل محتوای موجود در صفحه ها شمارا به خیر و خوبی فهم کرد و قضیه تارنما شما‌را فهمید , یک ریچ اسنیپت دستگاه لیزر برای صفحۀ شما ساخت می کند . وبسایت دستگاه لیزر بیان نموده است که ریچ اسنیپت ها به گونه ای تشکیل شده گردیده اند تا در فهم خوب تر موضوع کاغذ به وسیله کاربران یاری نمایند .

انگیزه شما ارتقا نرخ کلیک است . البته این رو نیز به خاطر داشته باشید که این آیتم چهت نیل به رتبه های بالایی و اول گوگل کفاف نمی دهد . شما می بایست هر کاری که می‌توانید انجام دهید تا مخاطبان تان بر روی سایت شما کلیک نمایند . ریچ اسنیپت ها این فعالیت را برای شما انجام می‌دهند . گوگل از ریچ اسنپیت ها برای محتواهای ذیل پشتیبانی می نماید :

عیب گیری و استدلال‌ها
موسیقی
دستور العمل ها
تولیدها
افراد
کسب وکارها و سازمانها

نکته مهم : محتوای شما بایستی با اهداف و نتایج جستجویی که به وسیله یوزرها انجام می شود دارای ربط باشد . بیشتر وقت ها , گوگل ریچ اسنیپت هایی را بر اساس محتوای مو جود در وبسایت شما تولید می کند . اگر محتوای عالی و با کیفیتی ایجاد شود , گوگل میتواند کار خویش را به صحت انجام دهد و رضایت کاربران را به دست آورد .
جلوگیری از بروز Pogosticking ( برگشت به نتایج جستجو )

در‌حالتی که می خواهید ترافیک وب سایت خویش را فارغ از پیوند سازی ارتقا دهید , بایستی اثر Pogosticking را به دست کم برسانید . زمانی که کاربران از روش موتورهای کاوش گر وارد وب سایت میشود و فارغ از بازدید از وبسایت شما به نتایج جستجو بر می گردد , Pogosticking یا این که رجوع و برگشت به نتایج موتور جستجوگر شکل می‌گیرد . دستگاه لیزر Pogosticking ( گفته می شود که قادر است برای موتورهای جستجو یک سیگنال منفی از جانب وبسایت شما باشد . چون شما نتوانستید نقص‌ استفاده کننده را حل فرمائید و استفاده کننده برای جستجوی بیشتر و پیدا کردن پاسخ مناسب مجدد به صفحه ی جستجو بازگشته است . دستگاه لیزر گشوده نیز لازم است تاکیدی داشته باشم بر روی محتوای گران بها و با کیفیت , سرعت بارگذاری و تجربه ی کاربری عالی . پس به درجه هایی که در صفحه های نتایج کاوش دارید دلتان را خوش نکنید . ) بر اساس یافته های تارنما دستگاه حکاکی لیزری Marketing , گوگل از pogo sticking عمده از بونس ریت بالا متنفر است .

آیا تابه حال برایتان پیش آمده است که به دنبال مورد خاصی در گوگل باشید , بر روی ۱۰ فیض نخستین کلیک نمایید و از نتایج سناریو دستگاه لیزر داده شده ناراضی باشید؟ در‌این شرایط دستگاه لیزر به‌سرعت دکمه برگشت را فشار می دهید و به نتایج کاوش بر میگردید و بر روی لینک و پیوند سایت دستگاه لیزر دیگری کلیک خواهید کرد .

این به عبارتی Pogosticking است که در آن کاربر از یک سود به سود دیگری می رود چون نیازش دستگاه لیزر برطرف نمیشود .

استاندارد